Foreign visitors click here, please

آخرين اخبار

IPO Forum News in English

   7 دی  1383                                                                                                       

  PES 4 يکی از بهترين ها

بعد از مدتها بالاخره از گرفتاريها کاسته شد و فرصت کردم تا با به دنيای بازيهای فوتبال مجازی برگردم و اين بار به سراغ محصول جديد کونامی يعنی Pro Evolution Soccer 4 رفتم؛

- آخرين و بهترين بازی فوتبال برای تمام دوران "gamesmaster" // بازگشت ارباب! "PSW" //  بهترين بازی فوتبالی که تا حالا ساخته شده "Play"

شايد در اين جمله ها و تعريفها از اين بازی که فراوان در سايتها و مجلات مختلف بازيهای رايانه ای آمده کمی هم اغراق شده باشد ولی در واقع PES 4 يکی از بهترين بازيهای فوتبال در تاريخ بازيهای اين ورزش پرطرفدار است. البته اين بازی آنقدری که Konami وعده و وعيد برای تغييراتش نسبت به PES3  و WE8 داده بود تغيير نکرده ولی پيشرفت قابل قبولی نسبت به ميزان تغيير FIFA 2005 نسبت به FIFA 2004 دارد. هر چه EA Sport هر سال طرفدارنش را با کم کردن از جذابيتهای حاشيه ای بازی دلسرد کرده بجاش Konami بر اونها افزوده. از اين موارد ميشه به نمايش ورود و خروج بازيکنان در هنگام تعويش اشاره کرد که در فيفا به تدريج محو شد و در فيفا 2005 حتی نام بازيکنان تعويضی برای روی صفحه حک نمی شود اما در PES4 به خوبی به اين نکات دقت شده و نمايش مناسبی هم برای تعويش بازيکنان در نظر گرفته شده و همچنين در PES4 بازيکن مصدوم با برانکارد به بيرون از زمين بازی برده می شود. بی شک اين نکات در هر چه طبيعی تر نشان دادن جذابيت فوتبالی که در فضای مجازی انجام می شود موثر است. از مشکلات PES که نارضايتی طرفدارانش را فراهم کرده اشتباه و غلط بودن اسامی بازيکنان است برعکس فيفا 2005 که در آن تمام اسامی و اطلاعات فردی بازيکنان به صورت دقيق وارد شده است، البته در PES4 اين موضوع بهبود پيدا کرده اما هنوز هم در بسياری از تيمها از جمله تيم ايران که در اين بازی موجود است نام حتی يکی از بازيکنان هم درست وارد نشده است. گرافيک بازی از کيفيت مناسبی برخوردار است و به خوبی به تمام نکات دقت شده است. در مجموع اگر قرار باشه بين فيفا و PES مقايسه ای انجام بشه فيفا از نظر Gameplay و Database هنوز هم نسبت به PES برتری داره، برتری ای که بدون شک به زودی شکسته خواهد شد همانطور که در زمينه گرافيک بازی و جزئيات و حاشيه ها PES برتری مطلق نسبت به فيفا پيدا کرده است. بازی PES 4 در سه سی دی برای فروش عرضه شده است و اگر هنوز اين بازی رو تهيه نکرده ايد، چرا معطليد؟!

 

  لباس جديد پرسپوليس

دوست خوبمان ايمان برای ما لباس جديد تيم پرسپوليس برای فيفا 2004 را فرستاده است که از اينجا قابل دريافت است.

 

   24 آذر  1383                                                                                                     

  افتتاح سايت رسمی Champion Leagues

EA Sport سايت بازی جديد خود UEFA Champion League را افتتاح کرد که از اينجا قابل دسترسی است. همچنين عکسهای جالبی از تغييرات جديد در اين بازی را می توانيد در اينجا ببينيد.

 

 

 

 

 

 

 

   23 آبان  1383                                                                                                    

  فايلهای جديد برای فيفا 2004

دوست خوبمان ايمان فرزين برای چند لباس جديد از تيمهای ليگ ارسال کرده است:

- لباس جديد پرسپوليس با آرم پپسی. ( دريافت )

- لباس تمرينی پرسپوليس با دو رنگ سبز و زرد. ( دريافت )

- سری لباسهای ليگ برتر 1 شامل لباس خانه استقلال و پاس و لباس خانه و بيرون از خانه استقلال اهواز. ( دريافت )

همچنين دوست ديگرمان فريد لباس خانه، بيرون از خانه و دروازه بانی سپاهان را فرستاده که از اينجا قابل دريافت است.

 

   5 آبان  1383                                                                                                      

  بهترينهای فيفا 2005

يک آمار جالب از بهترينهای فيفا 2005 بر اساس توانايی ها؛

بهترين دروازه بان: بوفون - ايتاليا ( يوونتوس )

بهترين مدافع: نستا - ايتاليا ( ميلان )

بهترين هافبک: زيدان - فرانسه ( رئال مادريد )

بهترين مهاجم: هانری - فرانسه ( آرسنال )

برترين تيمهای ملی: آرژانتين، برزيل، انگليس، فرانسه، آلمان، ايتاليا و اسپانيا

 

  لباس ميهمان سپاهان - فيفا 2004

فريد برای ما بيرون از خانه جديد سپاهان را ارسال کرده است که از اينجا قابل دريافت است.

 

   22 مهر 1383                                                                                                     

  فيفا 2005

آيا برای بازی کردن با يکی از بهترين بازيهای فيفا آماده ايد؟ اگر حاضريد عجله کنيد که اين بازی به بازار آمد. مانند سال گذشته بازی در دو سی دی عرضه شده و در ايران با قيمت تقريبی 2000 تومان به فروش می رسد.حداقل سيستم پيشنهادی برای اجرای بازی به شرح زير است:

- Win 98/ME/2000/XP

- Intel PEN IV - 1.7 MHz

- Ram: 256 Mb

- Video card : 64 Mb ATI or NVIDIA

- DirectX 9.0 b

البته واضح است که هر چه سيستم بالاتر سرعت و کيفيت اجرای بازی بهتر! فيفا 2005 از نظر شبيه سازی بدون شک يکی از بهترين نمونه های بازی فيفا است که تا کنون عرضه شده است.

 

   21 مهر 1383                                                                                                     

  فايلهای جديد

دوست خوبمان فريد برای ما لباسهای جديدی ارسال کرده است که با کليک بر روی هر کدام می توانيد آنرا دريافت کنيد.

- لباس خانه تيم ملی ايران با آرم ايرانول

- لباس خانه تيم پيکان با آرم سمند

- لباس خانه ذوب آهن

- لباس خانه و بيرون از خانه ملوان 2GK

 

   2 مهر 1383                                                                                                        

  فايلهای جديد

دوست خوبمان ايمان برای ما لباس بيرون از خانه پرسپوليس و خانه صبا باتری را ارسال کرده است که از اينجا قابل دريافت است. فريد هم لباس خانه و دروازه بانی و تمرينی سپاهان و لباس خانه و دروازه بانی سايپا و همچنين لباس خانه و بيرون از خانه استقلال را فرستاده که از اينجا می توانيد دريافت کنيد.

 

   24 شهريور 1383                                                                                               

  نگاهی به بازی فيفا 2005

همانطور که پيش بينی می شد Euro 2004 مقدمه ای برای FIFA 2005 بود اما اگر فکر می کنيد FIFA 2005 همان Euro 2004 است سخت در اشتباهيد! اگر هم فکر می کنيد FIFA 2005 با سال گذشته يعنی FIFA 2004 خيلی فرق کرده باز هم در اشتباهيد! در واقع FIFA 2005 نمونه اصلاح شده FIFA 2004 است، يک نمونه اصلاح شده که در آن بازی بسيار جذاب تر و دلچسب تر از FIFA 2004 است. سرعت بهتر بازی، آهنگ حرکت تيمی بهتر، جزئيات فنی بازيکنان تنها موارد اندکی است که در FIFA 2005 بهبود يافته است. همچنين نحوه پاسکاری نيز بهبود چشمگيری پيدا کرده و بازيکنان به خوبی فضاهای خالی را پيدا می کنند و در آنها جايگيری می کنند.

 هواداران FIFA 2005 بايد بخشی از اين بهبودها را مديون شرکت Konami Sport رقيب جديد و سرسخت EA Sport در بازيهای فوتبال بدانند که سال گذشته با عرضه دو بازی Wining Eleven و Pro Evolution Soccer برای PC سر و صدای زيادی به راه انداخت. اين دو بازی در موارد بسياری برای فيفا خط و نشان کشيدند و حال FIFA 2005 آمده تا دوباره خودی نشان دهد.

از موارد جديدی که در FIFA 2005 آمده بخش Create Player در داخل بازی است که در آن به راحتی می توان يک بازيکن جديد ساخت و تمام جزئيات آن را تنظيم کرد. در FIFA 2005 ما شاهد 18 ليگ فوتبال، 38 تيم ملی فوتبال که البته طبق معمول بدون تيم ايران و 11.000 بازيکن خواهيم بود.

گرافيک بازی تغيير زيادی نکرده است، موتور 3D بازی قوی تر شده ومنوهای بازی نسبت به FIFA 2004 بهتر شده است. بازی FIFA 2005 يکماه ديگر عرضه خواهد شد و اگر دموی بازی را دريافت نکرده ايد بد نيست که آن را امتحان کنيد چرا که ارزش دريافت کردنش را دارد!

 

  فايلهای جديد

دوستمان فريد برای ما تبليغات دور زمين ليگ برتر را ارسال کرده که از اينجا قابل دريافت است. فريد لباس جديد بيرون از خانه تيم ملی ايران را نيز فرستاده که از اينجا می توانيد دريافت کنيد.همچنين ايمان لباس جديد استقلال با آرام SHARP را برای ما فرستاده که از اينجا قابل دريافت است.